FPL: Przed GW31

Skład na GW31 gotowy! Przemyślałem strategię od najbliższej kolejki aż do GW34, uwzględniając po drodze ważne mecze pucharowe. Pożegnałem się bez żalu z Verthongenem i Ellią. Pierwszy jest obrońcą Spurs, które radośnie traci sobie gole ile wlezie, drugi zupełnie nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Kto za nich? Na obronę oczywiście Ivanovic. Z kolejki na kolejkę stawało się jasne, że jego brak w składzie to potężna wyrwa punktowa. Do pomocy zaś tymczasowo wskakuje Phillips - głównie ze względu na podwójną kolejkę.
Dlaczego nie kupiłem Austina? Ano po pierwsze dlatego, że Kane i Giroud są w życiowej formie i powinni w jednym meczu uzbierać więcej punktów niż Austin, po drugie zaś - Aguero. Z uporem maniaka będę powtarzał, że następny mecz to właśnie będzie TEN MECZ. Znaczy się ten, w którym Kun strzeli pięć bramek i będzie sam sobie asystował, a do tego pod koniec meczu stanie w bramce i obroni karnego. Z tego też powodu czynię go kapitanem - mecz z Crystal Palace to kolejna świetna okazja do odblokowania się. A ponieważ w PL Info Master CUP potrzebuję solidnego zastrzyku punktowego, muszę nieco zaryzykować. Oczywiście wiem, że wszyscy racjonalnie myślący postawili na Kane, a ci bardziej ryzykownie na Austina. Zobaczymy, kto się będzie śmiał w środę późnym wieczorem.
Na ławce zostawiłem graczy Arsenalu i Liverpoolu. Pamiętam 4:4 (oglądane zresztą w londyńskim pubie), pamiętam tez słabsze mecze - ale najbardziej zapada mi w pamięci nieobliczalność w tych spotkaniach... Jedynie Giroud ostał się w składzie - w jego formie powinien coś ustrzelić.
Wiele obiecuję sobie po obrońcach - wszyscy mają relatywnie słabszych przeciwników i duże szanse na czyste konta. Nawet Krul. Może Rojo tym razem zagra dłużej niż minutę?