Fantasy Ekstraklasa - FE29

40 punktów w Fantasy Ekstraklasa to miejsce poza Top10k w kolejce - słabiutko. Z drugiej jednak strony, kolejka nie należała do najłatwiejszych, niespodzianki typu wysoka przegrana Lechii, porażka Zawiszy, remis Korony, nie pomagały w optymalnym zestawieniu składu. Tak więc nie wściekam się, tylko z optymizmem patrzę w przyszłość.
W FE28 przyzwoicie punktowali Magiera, Brzyski i Stilic. Nie wyróznił się nikt.
Do składu na FE29 trafia Tuszyński oraz Micael.
Zagram troche na intuicję... Sam nie wiem dlaczego kapitanem ma zostać Stilic, ale... czuję, ze tak może być dobrze. W ataku Barisic, który może z Cracovią dostanie znowu szansę na szpicy od pierwszych minut, oraz Tuszyński, na którego strzelecką dyspozycję w meczu ze słabiutkim Bełchatowem bardzo liczę. W pomocy, oprócz Stilica, solidny Pawłowski - akurat Zawisza nie powinien mieć problemów z łatwym zwycięstwem. Gergel i Starzyński - to liczenie na łut szczęścia. Szczególnie w przypadku Chorzowianina. Z drugiej jednak strony, Legia potrafi być chimeryczna i po bardzo dobrym meczu przejść sobie spacerkiem obok kolejnego. A Ruch ma o co grać. Obrona wygląda najsolidniej: Micael, Wojtkowiak, Brzyski i Kędziora - wszyscy mają duże szanse na czyste konta, asysty a nawet gole. Na czyste konto Bąka również mocno liczę.